Обов'язкова ідентифікація клієнтів згідно постанови НБУ № 22 від 31.01.2011р.

17. 10. 2011

Шановні клієнти!

 

Повідомляємо, що у зв’язку зі змінами до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», а також згідно з вимогами постанови Правління Національного банку України № 22 від 31.01.2011 року, всім клієнтам ПАТ «Банк «Київська Русь» необхідно подати до Банку додаткові ідентифікаційні дані.

 

Просимо всіх фізичних осіб-клієнтів ПАТ «Банк «Київська Русь» звернутись з паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) до відділення, в якому Ви обслуговуєтесь, та заповнити опитувальний лист для уточнення інформації щодо Вашої ідентифікації.

 

Ви можете також заповнити опитувальний лист самостійно, за формою, яку Ви знайдете нижче, та передати його до найближчого відділення Банку.

 

Ми вдячні Вам за те, що ви обрали наш банк своїм фінансовим партнером а також за Ваше розуміння до нашого прохання, яке викликане необхідністю виконання вимог чинного законодавства України.

 

Також звертаємо Вашу увагу на те, що надана інформація є конфіденційною та може бути використана виключно в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  

Завантажити опитувальний лист

 

© 2008 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Гаряча лінія: 0-800-500-546

Зворотній звя' зок

Контакти