+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Обережно! SMS-шахрайство!


 03.06.2010

Користуючись необізнаністю й неуважністю абонентів, шахраї отримують конфіденційну інформацію щодо платіжних карток та паролів і використовують її для скоєння фінансових злочинів.

Шановні Клієнти! Останнім часом в Україні почастішали випадки «соціальної інженерії», тобто отримання зловмисниками конфіденційної інформації без використання технічних засобів для її подальшого використання з метою шахрайства.

Як правило, таку інформацію отримують за допомогою дзвінків на телефони мобільних операторів або відправляючи SMS-повідомлення чи надсилаючи листи на електронну пошту. Таким чином абоненту повідомляють про який-небудь виграш та пропонують здійснити певні дії для його отримання, наприклад, повідомити їм реквізити платіжної картки, надіслати SMS чи передзвонити на платний номер, перевести кошти з мобільного рахунку тощо. Також можливі дзвінки шахраїв від імені працівників банків (мобільних операторів, служб технічної підтримки тощо) з приводу уточнення інформації або будь-якої заборгованості.

Шановні Клієнти! Будьте обачними та не ставтеся легковажно до такого роду повідомлень!До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту