+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

АБ «Київська Русь» розпочав іпотечне кредитування в Миколаєві


 19.07.2010

З 1 серпня АБ «Київська Русь»розпочне іпотечне кредитування квартир у мікрорайоні «Ліски-2» у Миколаєві. Про це на прес-конференції, яка відбулася 15 липня у Миколаєві, повідомив Голова Правління банку Віктор Братко.
За його словами, кредити будуть надаватися строком на 10 років, кредитна ставка складатиме 21-23% річних у гривні. При цьому перший внесок повинен складати не менше 25% від вартості квартири. За словами Братко, комісійний збір і страхування при оформленні кредиту складатимуть не більше 1%.
Представник інвестора Ірина Новіцька повідомила, що банк «Київська Русь» був обраний не випадково. Під час будівництва корпорація намагалася знайти саме той банк, який користувався б довірою людей. За 14 років роботи банк зайняв достойне місце на фінансовому ринку.

«Ліски - 2» - це новий комплекс, який включає в себе чотири жилих квартали загальною площею більш ніж 350 тис. кв. м, з повним комплексом об’єктів інфраструктури — дитячі садки, школи, аквапарк, яхт-клуб, набережна і навіть церква. Інвестори поки не повідомляють кінцевих термінів здачі всього мікрорайону. Проект був розрахований на 5 років й інвестиційно-будівельна корпорація "Столиця" (Київ) планує завершити будівництво першої черги житлового мікрорайону "Ліски-2" до листопада 2010 року. Вартість 1 кв. м. у будинках нового мікрорайону складатиме від 5 200 гривень.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті www.leski2.com.ua

А Ви вже маєте власне житло?


До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту