+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Школярі в Банку «Київська Русь»!


 04.06.2012

Миколаївська регіональна дирекція ПАТ «Банк «Київська Русь» провела день відкритих дверей для школярів 3-х класів.

Майже співпали в часі всесвітній день захисту дітей, ювілей банку, свято «Останнього дзвоника» та переїзд Миколаївської регіональної дирекції банку «Київська Русь» у новий офіс в центрі міста Миколаєва. Користуючись нагодою, Миколаївська регіональна дирекція 24- 26 травня 2012 р. провела «День відкритих дверей» і запросила в гості школярів 3-х класів розташованої поруч з офісом банку гуманітарної гімназії № 2.

Школярам розповіли про банк «Київська Русь», провели екскурсію банком і надали можливість зайти в депозитарій та потримати в руках справжні зливки банківського золота. Діти з великим захопленням знайомились із роботою працівників банку, спостерігали за обробкою готівки, відповідали на питання на банківську тематику. Відмінникам навчання запропонували посидіти в кріслі директора відділення, а хорошистам - у кріслі його заступника.

По закінченню екскурсії, всі діти отримали подарунки від ПАТ «Банк «Київська Русь». Крім того, серед учнів було оголошено конкурс на кращий малюнок про банк "Київська Русь". Роботи школярів будуть виставлені в холі банку, а кращі юні художники отримають нагороди.До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту