+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Розвивайте свій бізнес разом з ПАТ «Банк «Київська Русь»


 06.07.2011

Шановні Клієнти!

Банк «Київська Русь» здійснює кредитування підприємств Малого та Середнього бізнесу за рахунок власних ресурсів, а також ресурсів Німецько-Українського фонду.

  • Банк «Київська Русь» є учасником Програми Німецько-Українського фонду, яка передбачає кредитування по лініях Міжнародних фінансових організацій фізичних осіб-підприємців та приватних підприємств, фермерських господарств, які розташовані та здійснюють свою діяльність у будь-якій місцевості, за винятком обласних центрів та міст із населенням більше 100 000 осіб.
  • За рахунок власних ресурсів ПАТ «Банк «Київська Русь» здійснює кредитування Малого та Середнього бізнесу, незалежно від місця його ведення.

В межах кредитування можуть бути профінансовані проекти у сфері виробництва, послуг, торгівлі та сільського господарства, в тому числі фінансування інвестиційних проектів, придбання нерухомості, будівництво об’єктів нерухомості, поповнення обігових коштів, вкладення в підготовку персоналу, фінансування розвитку нового напрямку в бізнесі та поточні потреби.

З питань кредитування звертатися у філії та відділення Банку «Київська Русь», а також за телефонами у Києві 0-800-500-546, (044) 498-27-50.

Запрошуємо підприємців, приватні підприємства, фермерські господарства до взаємовигідної співпраці!До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту