+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Час купувати квартиру за найвигіднішими цінами!


 07.02.2012

За оцінками експертів нині на ринку нерухомості сформувалися досить вигідні та постійні ціни для покупки нерухомості. Така ситуація склалася у звязку з падінням купівельної спроможності населення після кризи, на що зреагував первинний ринок нерухомості. Будівельні організації, котрі безпосередньо зацікавлені в термінах реалізації новозбудованих квартир, знижують ціни до рівня реальних продажів.

Пропонуємо доступне житло – для своїх Клієнтів Банк «Київська Русь» розробив широку лінійку кредитів на придбання нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринках. Адже нерухомість – запорука стабільності.

ПАТ «Банк «Київська Русь» надає іпотечні кредити для фізичних осіб за найвигіднішими умовами:

 • Кредити на житло вЖК «Ольжин град»у м. Вишгород Київської обл.
  Лише від 15 % річних! Мінімальний аванс – 30% від вартості житла, що купується. Максимальний строк кредитування – 20 років.
 • Кредити на житло в житловому мікрорайоні «ЛІСКИ-2» за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна.
  Лише від 16 % річних! Мінімальний аванс - 30% від вартості житла, що купується. Максимальний строк кредитування– 10 років.
 • Кредити на квартири у житловому будинку в м. Іллічівськ (Одеська обл.) по вул. Паркова 22-А.
  Лише від 21 % річних! Мінімальний аванс – 30% від вартості житла, що купується. Максимальний срок кредитування – 10 років.
 • Кредити на придбання житла в будинку за адресою: м. Черкаси, вул. Шевченка 150.Лише від 18 % річних! Мінімальний аванс – 30 % від вартості житла, що купується. Максимальний строк кредитування – 10 років.
 • Кредити на придбання нерухомого майна на вторинному ринку нерухомості.Лише від 19 % річних! Мінімальний аванс – 30 % від вартості житла, що купується. Максимальний строк – 10 років.
 

А Ви вже придбали власне житло?До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту