+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Новини партнерів


 05.04.2012

Агентство нерухомості «Ольжин Град» розпочав продажі квартир у комплексі «Щасливі метри», що розташований у місті Бориспіль на вулиці Привокзальній.

ЖК «Щасливі метри» - 14-поверховий 3-секційний будинок, розрахований на 220 квартир загальною площею від 35 до 64 кв. м. На початку будівельних робіт житло можна придбати за ціною від 7500 грн за квадратний метр. Під час зведення будинку ціни будуть підвищуватись.

Продаж відбувається за схемою Фонду Фінансування Будівництва за підтримки ПАТ «Банк «Київська Русь». Ексклюзивно для цього проекту Банк розробив спеціальну кредитну програму. У Вас є можливість придбати квартиру в розстрочку до кінця року з мінімальним першим внеском – 20%.

АН «Ольжин Град» уже почав попереднє бронювання квартир, адже має ексклюзивне право на продаж квартир та нежитлових приміщень ЖК «Щасливі метри».
 

Архітектура житлового комплексу поєднує технічну довершеність передових будівельних технологій, прихованих за благородним лаконізмом фасаду, виконаного в сучасному стилі.
 
Стиль життя у житловому комплексі «Щасливі метри» - це можливість поєднувати активний ритм міського життя зі спокійним повноцінним відпочинком недалеко від столиці.До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту