+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Іпотека в банку «Київська Русь» - більше, ніж кредит!


 15.06.2012

Вимоги позичальників до умов іпотеки й до самих банків у 2012 році дещо змінилися. Тепер банку потрібно запропонувати не лише мінімальні перший внесок та відсоткові ставки, але й комфортні для позичальника умови обслуговування. Клієнт повинен відчути турботу й максимальну увагу до своїх потреб.

Банк «Київська Русь» завдяки 16-річному досвіду роботи, готовий надавати клієнту саме те, що шукає останній і навіть трішки більше.

Банк надає ряд кредитних програм на придбання нерухомості, як на первинному, так і на вторинному ринку. А також програму кредитування сумісно з Державною іпотечною установою.

Кредит можна отримати під 15 % річних у гривні строком до 20 років, а мінімальний внесок складатиме 30 % від вартості нерухомості, що купується. Якщо розглядати кредитну програму ДІУ, можна взяти кредит під 13 % річних (одна із нижчих ставок на ринку), на строк до 30 років. Мінімальний авансовий внесок складатиме 25 %.

Для постійних клієнтів у Банку діє програма лояльності. За наявності позитивної кредитної історії Банк піде на уступки, наприклад, скоротить строки розгляду видачі кредиту тощо.

Зазвичай строк розгляду кредитної заявки складає від 3-х днів, в індивідуальних випадках можлива іпотека з попереднім рішенням про можливість її видачі. Наприклад, якщо клієнт робить вибір на користь одного з кількох об’єктів кредитування.

Перевага Банку «Київська Русь» також у тому, що клієнт має право дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій та можливість відстрочки платежів (наприклад, кредитні канікули) у випадку тимчасових фінансових труднощів. Цей досвід Банк придбав, пройшовши кризові роки, адже за 16 років роботи на ринку фінансова установа пережила 3 кризи: це й криза 1998 року, і події 2004 року, і криза 2008-го. Сьогодні наші основні переваги – оперативна робота на всіх рівнях і висока якість обслуговування клієнтів.

Банк прагне стати для кожного клієнта партнером у створенні нових можливостей. Корпоративна політика спрямована на суворе дотримання моральних цінностей та принципів професіональної роботи, тому кожен банківський договір займу – максимально прозорий та зрозумілий для кожного клієнта. І якщо клієнти віддають перевагу банку «Київська Русь», значить, ми рухаємось у правильному напрямку.До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту