+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Чіпові платіжні картки Банку «Київська Русь» - підвищений рівень захисту!


 03.07.2012

Ці платіжні картки мають підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому мікропроцесору (чіпу). Основною перевагою карток з чіпом є надійність та високий рівень захисту. Дані, записані на чіп захищені засобами криптографічного шифрування, тому таку картку практично неможливо підробити. Ці картки отримають підвищений рівень безпеки операцій з їх використанням.

 

Основні переваги карток, оснащених чіпом: 

 
  • високий рівень захисту даних клієнта та коштів на рахунку від шахраїв. Оскільки інформація, що зберігається на чіпі, надійно захищена засобами криптографічного шифрування, скопіювати дані з чіпу та підробити картку, практично неможливо. І навіть у торгово-сервісній мережі коректність операції підтверджується введенням ПІН-коду.
  • швидкість проведення операцій з карткою. Завдяки тому, що деякі ідентифікаційні дані перевіряються  в режимі Off-line, тобто без відправки запиту на процесинговий центр, транзакція відбувається набагато швидше.   
  • підвищена надійність у експлуатації. На чіп не діє магнітне поле, волога та дрібні подряпини, які є частими причинами виходу з ладу звичайних карток з магнітною смугою.  
  • розширена функціональність. Завдяки тому, що картка обладнана одночасно чіпом та магнітною смугою – така карта обслуговується в будь-якому пристрої який приймає платіжні картки міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.    
 

Детальніше про картки MasterCard Standard  та MasterCard Gold

 
 
 
16 років працюємо для Вас!


До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту