+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Банк «Київська Русь» відкрив нове відділення в м. Одеса


 23.10.2012

 19 жовтня відбулося урочисте відкриття нового відділення Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» у місті Одеса. 

 
Розвиваючи свою регіональну мережу Банк «Київська Русь» вийшов на фінансовий ринок Одеського регіону. Одеське відділення Банку розташоване в самому центрі міста на вулиці Великій Арнаутській і надає повний спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам. 
 
«Нове відділення банку «Київська Русь» в м. Одеса відкривається з метою залучення нових клієнтів, а також підвищення доступності послуг банку для наших постійних клієнтів в одеському регіоні. Цей крок також свідчить про системне ставлення до розвитку мережі банку, адже цього року ми активно працювали над виходом банку на фінансовий ринок саме в регіоні південної "Пальміри". Запрошуємо всіх до нового відділення, відчути конкурентні переваги та нові можливості «Банку «Київська Русь» – зазначив Сергій Науменко, заступник Голови Правління Банку. 
 
Більш детальну інформацію щодо роботи філій та відділень Банку дізнайтеся за телефоном контакт-центру: 0 800 500 546 або на сайті Банку www.kruss.kiev.ua. _______________________________________________________________________ 
 
Для довідки: 
ПАТ «Банк "Київська Русь" засновано 30.05.1996 року і вже 16 років Банк успішно працює на фінансовому ринку України. Банківські послуги надає на підставі Генеральної ліцензії НБУ № 19 від 13.10.2011 р. та додатку до Генеральної ліцензії № 19 від 13.10.2011 року. Регіональна мережа Банку «Київська Русь» налічує 129 установ по всій Україні. За оцінками незалежного рейтингового агентства "Кредит-Рейтинг", кредитний рейтинг Банку – ua BBB з прогнозом – "Стабільний". Член Асоціації «УкрСВІФТ», ФГВФО, УМВБ, учасник Фондової біржі "ПФТС", акціонер ПрАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів». 
 
2010 року Банк «Київська Русь» увійшов до ТОП-10 ренкінгу «Банк, якому довіряють» за версією журналу «Банкір». Був нагороджений професійною Премією «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Фінансова стабільність та надійність». У 2011 році –лауреат І Всеукраїнського конкурсу «Лідер у сфері автокредитування, автострахування і супутніх послуг – 2011», в номінації «Лідер у сфері прозорості та відкритості бізнесу», за версією журналу «Банкір».


До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту