+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Компанія «ЛІДЕР» висловила подяку Банку «Київська Русь»!


 26.11.2012

Компанія «ЛІДЕР», яка є одією з найбільших систем грошових переказів у Росію, країни СНД та Балтії, висловила подяку Банку «Київська Русь» за довгострокове та взаємовигідне співробітництво.

 

За підсумками роботи в 2012 році «ЛІДЕР» також відмітив ефективну роботу менеджерів банків-партнерів, що курирують напрям грошових переказів. «Ми розуміємо, наскільки важливий «людський фактор» у роботі з клієнтами банку і, власне, все вирішують люди, їх досвід та професіоналізм», - розсказала Наталія Мовчан, Віце-президент  Системи «Міжнародні грошові перекази ЛІДЕР». Однією з переможниць у цій номінації стала Тетяна Цвєтаєва – начальник відділу по работі з платіжними системами ПАТ «Банк «Київська Русь».Переможці приймали поздоровлення та подарунки від Сергія Блудова, Заступника Голови Правління НКО ЗАТ «ЛІДЕР».

 

Церемонія нагородження проходила 21 листопада в Royal Congress Hotel у рамках церемонії нагородження  лауреатів IV Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2012» за версією журналу «Банкіръ». Система ЛІДЕР другий рік  є партнером цього заходу, в рамках якого проводить нагородження своїх українських партнерів.До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту