+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Партнер Банку «Київська Русь» платіжна система «Міжнародні грошові перекази «ЛІДЕР» стала лауреатом міжнародного конкурсу «ЛІДЕР У СФЕРІ ПЛАТІЖНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ–2012»


 18.03.2013

Платіжна система «Міжнародні грошові перекази ЛІДЕР», з якою ПАТ «Банк «Київська Русь» підтримує міцні партнерські стосунки, стала лауреатом Міжнародного конкурсу «ЛІДЕР У СФЕРІ ПЛАТІЖНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ – 2012», за версією журналу «Банкиръ». До участі в конкурсі залучалися платіжні системи, що здійснюють грошові перекази і платежі як в Україні, так і за її межами.

 

Платіжну систему «ЛІДЕР» було номіновано на звання «Краща універсальна система грошових переказів». Віце-президент Платіжної системи «ЛІДЕР» Наталя Мовчан розповіла, в чому секрет успіху: «Наша мета – бути універсальним інструментом для оплати будь-яких послуг, що загалом можуть бути цікавими для споживачів. Основною запорукою успішної роботи й розвитку компанії завжди була і залишається довіра наших клієнтів і банків-партнерів. Їх впевненість у стабільній роботі Платіжної системи «ЛІДЕР» позначається на результатах нашої роботи».

 

Диплом і пам’ятний знак під час церемонії вручення, яка відбулась 14 березня 2013 року, вручив другий секретар групи економічної політики Посольства Російської Федерації в Україні Старков О.А.

 

Грошові перекази "ЛІДЕР" у Банку "Київська Русь"До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту