+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

«Банк «Київська Русь» провів день відкритих дверей для пенсіонерів


 12.06.2013

7 червня в рамках проекту «Підвищення фінансової грамотності населення України» Кримська регіональна дирекція ПАТ «Банк «Київська Русь» провела день відкритих дверей для пенсіонерів. Проект відбувається за фінансової підтримки KfW у рамках Всеукраїнського медіа-туру, організованого НАБУ та IPC.

 

Для пенсіонерів провели кілька міні-лекцій і майстер-класів про банківські карти, роботу банкоматів, розказали про розрахунки через POS-термінали. Також було розкрито таку актуальну тему, як «Депозит», у якій співробітники банку розповіли про різні види депозитів, навчили пенсіонерів розраховувати відсотки за вкладами, та відповіли на наступні питання: «Чи можна довіряти гроші банку?», та «Ким гарантовано повернення вкладу?».

 

«Нині через стрімкий розвиток фінансово-банківського ринку стає все складніше орієнтуватися в нових технологіях та пропозиціях банків. Сьогодні наше завдання не лише надавати якісні послуги, але й передати знання про продукти й переваги банківських послуг. Ми впевнені, що така практика підвищить лояльність населення до нашого банку і банківського сектору загалом» – розповіла виконавчий директор Кримської РД Банку «Київська Русь» Тетяна Яркіна.До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту