+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00

Вітаємо команду ДЮСШ «Дніпро-80» з перемогою в першій грі чемпіонату Черкаської області з футболу!

11.11.2013

10 листопада 2013 року у палаці спорту «Будівельник» розпочався чемпіонат Вищої ліги Черкаської області з футболу. Дебютантом чемпіонату стала команда «Дніпро-80», партнером якої виступає ПАТ «Банк «Київська Русь».

У першому турі «дніпряни», вік яких становить лише 14-15 років, сенсаційно переграли ФК «Мошни» з рахунком 3:2.

Впевненіше в гру вступили футболісти «Мошни», які активніше атакували та більше контролювали м’яч. Натомість молода команда «Дніпро-80», підсилена власним тренером Тарасом Коломійцем та досвідченим Романом Поліщуком, в цьому матчі більше контратакувала. Гравці «Дніпра-80» знайшли свій момент наприкінці першого тайму – за три хвилини до перерви досвідчений дует Коломієць-Поліщук відкрив рахунок. Завдяки цьому голу в другому таймі «дніпряни» грали впевненіше. До кінця матчу Поліщук оформив дубль, а Коломієць після паса Василя Каюка забив третій гол для своєї команди. Гравці ФК «Мошни» також не здавалися. Команда двічі скорочувала відставання до одного гола, а в останні хвилини зустрічі влаштувала справжню облогу воротам «Дніпра-80», але «пробити» захист і воротаря команди їй не вдалося.

3:2, «Дніпро-80» несподівано перемагає на старті першості.