+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

Богуславська філія Банку «Київська Русь» долучилася до проведення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності


 13.11.2013

Цього року Богуславська філія ПАТ «Банк «Київська Русь» уперше долучилася до проведення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в рамках Всесвітнього дня заощаджень, ініційованого Незалежною асоціацією банків України та за підтримки Національного Банку України.

 

7 листопада 2013 року старшокласники Богуславської спеціалізованої школи № 1, які в майбутньому вирішили обрати професії фінансистів, банкірів, економістів, були запрошені на зустріч з працівниками філії банку «Київська Русь». Зустріла старшокласників керуюча філією Наталія Іванівна Лукашевська. Вразила школярів оглядова екскурсія банком: учні не тільки оглянули приміщення установи, а й познайомилися з людьми, які тут працюють. Діти дізналися, якими рисами характеру та знаннями повинні володіти люди, що працюють у фінансовій установі. А ще, що важливо, працівники систематично проходять тренінги та навчання для того, щоб підвищити свій професійний рівень. Зустріч продовжилася в залі засідань, де керівник філією розповіла школярам про банки та основні банківські операції, новітні технології, зокрема, пластикові картки. Учнів ознайомили з правилами користування банківською карткою та банкоматом. Харченко Оксана Миколаївна, завідувач касою, розповіла учням про касові операції. Школярі практикувалися, як правильно перевірити грошові знаки національної та іноземної валюти на достовірність. Із вуст заступника керуючого Налпенко Тетяни Миколаївни прозвучали практичні поради, як обрати надійний банк, як зберегти кошти на депозитних рахунках, як вести сімейний бюджет та заощаджувати гроші. Присутні не тільки слухали розповідь працівників, а й брали участь у жвавій дискусії.

 

Кожен бажаючий зміг відчути себе справнім банкіром, сфотографувавшись на робочому місці керуючого філії. На закінчення зустрічі всі учасники семінару отримали від Наталії Іванівни блокноти та ручки з логотипом банку, а найактивніші учні( Супрун В., Шокало О., Угнівенко О., Степенко Б.) - ще й ювілейні монети «Богуслав».

 

Школярі залишились задоволені зустріччю, адже не тільки з користю провели час, а й отримали нові знання про банківські установи та послуги, які вони надають.

 

Дирекція школи та учні дякують керівництву філії банку «Київська Русь» за змістовний захід та вдало проведену профорієнтаційну роботу.  До списку

на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту