+ 380 44 379 17 93

по буднях з 9-00 до 18-00
 

 05.02.2009

Спеціальний комплекс послуг АБ «Київська Русь» для пенсіонерів.

Пенсійний фонд України переглянув перелік уповноважених банків, в яких пенсіонери можуть відкривати рахунки для виплати їм пенсій. Своїм рішенням Пенсійний фонд України підтвердив право АБ «Київська Русь» на відкриття та обслуговування пенсійних рахунків у 2009 році.


 28.01.2009

Ласкаво просимо на офіційний сайт СК «Київська Русь»!

Для зручності Клієнтів Страхової Компанії «Київська Русь» запрацював офіційний сайт компанії. Основними напрямками співпраці СК «Київська Русь» з Банком є страхування кредитних ризиків та майнове страхування предмету застави, що надається позичальниками Акціонерного банку «Київська Русь».


 20.01.2009

Лідер у сфері кредитів на купівлю житла на первинному ринку в Україні – АБ«Київська Русь».

Компанія «Простобанк консалтинг», що займається маркетинговими дослідженнями у сфері банківських послуг, оприлюднила результати рейтингу кредитів на купівлю житла серед банків України. Лідером даного рейтингу став АБ «Київська Русь», котрий займає перші місця в рейтингу кредитів на купівлю житла на первинному ринку строком на 5, 10, 15 та 20 років.


 09.01.2009

Увага! Нові вигідні умови депозитного вкладу «Новорічні Свята»!

Умови депозитного вкладу «Новорічні свята» у національній та іноземних валютах


 31.12.2008

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З нагоди свят привітання від Голови Правління Банку


 30.12.2008

АБ «Київська Русь» пропонує скористатися системою міжнародних грошових переказів «Лідер».

Шановні Клієнти! АБ «Київська Русь» розширив для користування перелік міжнародних систем грошових переказів: Western Union; СОФТ; MonеyGram; Анелік; AVERS, Лідер. Відтепер Банк також почав працювати в системі міжнародних грошових переказів «Лідер».


 29.12.2008

Новини Регіональної мережі АБ "Київська Русь"

У грудні проведена реорганізація мережі філій та відділень Банку. Ужгородська філія Банку реорганізована у Ужгородське центральне відділення на балансі Львівської філії АБ «Київська Русь». Свалявське та Мукачівське відділення Ужгородської філії підпорядковані Львівській філії як Свалявське та Мукачівське відділення Львівської філії АБ «Київська Русь».


 26.12.2008

Відсотки по кредитним договорам сплачуємо у національній валюті

АБ "Київська Русь" продувжує боротися з кризою.
З огляду на економічну ситуацію, що склалась у країні та світі, Банк надає своїм клієнтам, юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, можливість сплачувати у національній валюті відсотки по кредитним договорам, що були укладені в іноземній валюті.


 23.12.2008

Увага, Акція!

АБ «Київська Русь» пропонує своїм клієнтам спеціальні умови погашення заборгованості за кредитними договорами, укладеними в іноземній валюті.
Якщо ви уклали кредитний договір у іноземній валюті з АБ «Київська Русь», то для погашення заборгованості по ньому ви можете купувати іноземну валюту у касах банку за офіційним курсом НБУ.


 19.12.2008

АБ ”Київська Русь” розпочинає емісію платіжних карток міжнародної платіжної системи VISA International.

З 22.12.2008 року АБ ”Київська Русь” розпочинає емісію довгоочікуваних нашими клієнтами платіжних карток міжнародної платіжної системи VISA International. Відтепер у клієнтів банку з‘явилась можливість мати у використанні картки двох платіжних систем, що значно покращить їх можливості при розрахунках.на 16 липня

Валюта Покупка Продаж

© 2013 ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розрoбка сайту